
ERC 112
080G3397
Brukt til produkt: ERC 112, Emballasjeformat: Industripakning, Antall per emballasjeformat: 81
080G3397
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 81 stk. |
| Brukt til produkt | ERC 112 |
| Brukt til produkt, kommentarer | ERC 112 w JST kobling |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballasjeformat | Industripakning |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Funksjon | ERC, kom.kable for Prosa |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabellengde [m] | 3.500 m |
| Material Description | Comm.cable,VSD ,3.5m, IP |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Kabel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.118 Kilogram |
| Nettovekt | 0.062 Kilogram |
| Volume | 0.291 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428546256 |
| Proposition 65 | No significant risk |