
Electron. control accessories, RSP 01, wire - 2000mm, Global, ERC Controllers
080G3373
Emballasjeformat: Industripakning, Antall per emballasjeformat: 42
080G3373
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 42 stk. |
| Brukt til produkt | ERC Controllers |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballasjeformat | Industripakning |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Forsyningsspenning [V] AC | 5 V |
| Funksjon | Ledning RSP 01 |
| Godkjenning | CECQCcURus |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabellengde [m] | 2.000 m |
| Klemmekontakt | 3-poler RAST2.5 kantkontakt |
| Material Description | RSP 01, wire - 2000mm, Global |
| Matespenning [V] DC | 5.00 V |
| Mer informasjon: | 4,7K +/-20% motstand |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Spindel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| UL mark | Yes |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 94.01 Gram |
| Nettovekt | 94 Gram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.562 Liter |
| EAN/UPC | 5702428441452 |