
Trinnventil-driver, EKE 1P
080G0325
Digitale innganger (DI): 2, Analoge innganger (AI): 4, Trykksensorstøtte: Ratiometric 0,5 – 4 V DC
080G0325
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Analoge innganger (AI) | 4 stk. |
| Analoge inngangstyper | Spenning |
| Antall per emballasjeformat | 16 stk. |
| Antall temperatursensorer | 2 |
| Antall trykksensorer | 1 |
| Brukt til produkt | CCMCCMTCTRETSKVS |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitale innganger (DI) | 2 stk. |
| Digitale utganger (DO) | 1 stk. |
| Display - alternativ | MMIGRS2 |
| Display foran | Nei |
| Division | 25 |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Forsyningsspenning [V] AC | 24 V |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Gateway-alternativ | MMIMYK |
| Godkjenning | C-TICKCEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHS |
| Kommunikasjonstype | Modbus RS485 RTURJ11 (CAN) to User Interface |
| Material Description | EKE-1P, Stepper valve extension module |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Matespenning [V] DC | 24.00 V |
| Mer informasjon: | Shared power supplySignal share via hardwire |
| Merknad om kapslingsgrad | IP40 for hus |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktfunksjoner | AlarmstyringKapasitetssignal fra masterAvrimingssekvensEkstern referanse, temp/SH-kontrollBegrensingsfunksjonerManuell driftPreset ODReversibelt system med 1 EXVServicemodusOppstartOveropphetingsreferanseVentildriver: OD-referanse |
| Produktgruppe | Elektronisk ventilstyring |
| Produktnavn | Trinnventil-driver |
| Produktspråk | KinesiskEngelskFranskTyskItalienskPortugisiskRussiskSpansk |
| Produkttilbehør | Electron. control accessories |
| Produkttype | EKE 1P |
| Programmeringsverktøy | Koolprog |
| Reservebatteri [V] DC [Maks.] | 24 V |
| Reservebatteri [V] DC [Min.] | 18 V |
| SCIP dossier nr. | 2958c85c-58cb-41c4-b5b8-d132b5c2dee4 |
| SCIP dossier produktnavn | EKE-1P, Stepper valve extension module |
| Servicebar | Nei |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| Temp. Sensorstøtte | Pt 1000 |
| Trykksensorstøtte | Ratiometric 0,5 – 4 V DC |
| Ventilutgangstype | CCM 10CCM 20CCM 30CCM 40CCMT 0CCMT 1CCMT 16CCMT 2CCMT 24CCMT 30CCMT 3LCCMT 4CCMT 42CCMT 5LCCMT 8CCMT8LCTR 20ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CETS 6KVS 15KVS 2CKVS 3CKVS 42 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.296 Kilogram |
| Nettovekt | 0.134 Kilogram |
| Volume | 1.96 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673730 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |