
MCX-serien
080G0239
Brukt til produkt: MCX-serien, Emballasjeformat: Multipakk, Antall per emballasjeformat: 100
080G0239
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 100 stk. |
| Brukt til produkt | MCX-serien |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Funksjon | ACCCBI kabel RJ12/JST PH: 2m |
| Kabellengde [m] | 2.000 m |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | ACCCBI Cable MMILDS RJ/JST 2m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Kabel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | ACCCBI |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 60 Gram |
| Nettovekt | 50 Gram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.108 Liter |
| EAN/UPC | 5702423289844 |