
Sensorer
080G0209
Brukt til produkt: MCX-serien, Emballasjeformat: Industripakning, Antall per emballasjeformat: 10
080G0209
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 10 stk. |
| Brukt til produkt | MCX-serien |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballasjeformat | Industripakning |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funksjon | ACCPBT Pt1000, 6x40,1,5m kabel |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Godkjenning | CE |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kabellengde [m] | 1.500 m |
| Material Description | ACCPBT ProbePT1000 IP68 6x40 1.5m-I/P 10 |
| Product line | Sensing Solutions |
| Produktgruppe | Sensorer |
| Produktnavn | Temperaturføler |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | ACCPBT |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.02 Kilogram |
| Nettovekt | 0.019 Kilogram |
| Volume | 0.12 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423284528 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |