
MCX-serien
080G0082
Brukt til produkt: MCX-serien, Emballasjeformat: Multipakk, Antall per emballasjeformat: 18
080G0082
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 18 stk. |
| Brukt til produkt | MCX-serien |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Funksjon | Koblet koblingsett, 2m kabel |
| Kabellengde [m] | 2.000 m |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | ACCCNX Cable Wired forMCX06C 2m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Kabel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | ACCCNX |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.647 Kilogram |
| Nettovekt | 0.068 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 1.198 Liter |
| EAN/UPC | 5702428182515 |