
MCX-serien
080G0081
Brukt til produkt: MCX-serien, Emballasjeformat: Multipakk, Antall per emballasjeformat: 36
080G0081
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 36 stk. |
| Brukt til produkt | MCX-serien |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| Funksjon | Koblet koblingsett, 1m kabel |
| Kabellengde [m] | 1.000 m |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | ACCCNX Cable Wired forMCX06C 1m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Kabel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | ACCCNX |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.341 Kilogram |
| Nettovekt | 0.034 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 1.045 Liter |
| EAN/UPC | 5702428182508 |