
MCX-serien
080G0076
Brukt til produkt: MCX-serien, Emballasjeformat: Multipakk, Antall per emballasjeformat: 100
080G0076
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall per emballasjeformat | 100 stk. |
| Brukt til produkt | MCX-serien |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emballasjeformat | Multipakk |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funksjon | Telefonkabel, 3m |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kabellengde [m] | 3.000 m |
| Material Description | ACCCBI Cable Telephone U.I. 3m |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgruppe | Electron. control accessories |
| Produktnavn | Kabel |
| Produkttype | Tilbehør |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | ACCCBI |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.084 Kilogram |
| Nettovekt | 0.074 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 0.116 Liter |
| EAN/UPC | 5702428171595 |