
Optyma™, OP-HJZ040D40Q
115N0343
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
115N0343
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-HJZ040D40Q |
| Bruksområder | HBPMBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ040-3 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/3/60 |
| Kondensatortype | J8 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 200 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 6300 m³/h |
| Material Description | OP-COND. UNIT HJZ040D40Q 220V/3F/60Hz |
| Model number | OP-HJZ040D40Q |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D40 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Teknologi | Reciprocating |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Versjon | D40 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 457.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 457 mm |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 2.60 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 889 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 889 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 114 Kilogram |
| Nettovekt | 101 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 343.363 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |