Optyma™, HGZ160D_E
115F0554
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R407C; R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
115F0554
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | HGZ160D_E |
| Bruksområder | MBPHBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 415 V |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | Q8 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R452AR449AR134aR448AR407CR404AR513A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 380 V |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 13980 m³/h |
| Material Description | OP-COND. UNIT HGZ160D_E (39+HOUSING) |
| Model number | HGZ160D_E |
| Mottakervolum [L] | 18.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D39 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Versjon | D39 |
| Viftediameter [mm] | 600 mm |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 500 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 600 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 252 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Nettovekt | 234 Kilogram |