
Optyma™, OP-HGZ160D20Q
115F0124
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
115F0124
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-HGZ160D20Q |
| Bruksområder | HBPMBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ160-3 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/3/60 |
| Kondensatortype | Q8 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R134aR404AR407CR448AR449AR452AR513A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 200 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 13980 m³/h |
| Material Description | CONDENSING UNIT HGZ160D20Q |
| Model number | OP-HGZ160D20Q |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D20 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Versjon | D20 |
| Viftediameter [mm] | 600 mm |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 3.50 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 500 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 600 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 248 Kilogram |
| Nettovekt | 230 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 1600.56 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |