
Optyma™, OP-HGM080D20V
115F0050
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 380/3/60
115F0050
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-HGM080D20V |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT80-9 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | V |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 400 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 380/3/60 |
| Kondensatortype | N8 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R22 |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 380 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 8800 m³/h |
| Material Description | CONDENSING UNIT HGM080D20V |
| Model number | OP-HGM080D20V |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D20 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Versjon | D20 |
| Viftediameter [mm] | 457 mm |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 2.60 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 375 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 450 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 143 Kilogram |
| Nettovekt | 128 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 974.4 Liter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |