
Optyma™, OP-MGZE048MTA06D
114X8008
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R507A; R134a, Compressor power supply [V]: 400/3/50
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
114X8008
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 3 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-MGZE048MTA06D |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ028-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | D |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 415 V |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | E3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R134aR404AR407CR507A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 380 V |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Material Description | OP-MGZE048MTA06D (MTZ28-440V BLU) |
| Model number | OP-MGZE048MTA06D |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A06 |
| SCIP dossier nr. | 6c56ccb1-c9e9-47d9-9489-6e9fd09c9929 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA SPARE-11 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)BIS(2-ETHYLHEXYL) PHTHALATE (CAS no. 117-81-7) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1/2 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Væskelinjekobling [in] | 3/8 in |
| Versjon | A06 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.30 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 132 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 400/3/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 50 Kilogram |
| Nettovekt | 45 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428560757 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |