
Optyma™, OP-LCQN108NTA14E
114X5786
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5786
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-LCQN108NTA14E |
| Bredde [mm] | 1010.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NTZ108-4B |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 440 V |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | G7 |
| Kuldemidler | R404AR452A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 360 V |
| Lengde [mm] | 700 mm |
| LRA | 45 A |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 4300 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 78 dBA |
| Material Description | OP-LCQN108NTA14E |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MCC | 13.32 A |
| Model number | OP-LCQN108NTA14E |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Mottakervolum [L] | 7.3 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A14 |
| SCIP dossier nr. | 87f8e7f6-ddf7-44ce-9cee-824330812237 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A14 |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 360 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 440 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 7/8 in |
| Totalhøyde [mm] | 836.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | A14 |
| Vifte hette/grilltype | Cowl |
| Viftebladstørrelse [mm] | 500.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 207 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.97 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 65 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 220 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 126.6 Kilogram |
| Nettovekt | 109 Kilogram |
| Volume | 1161.654 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424288952 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |