
Optyma™, OP-MGRN136MTA02E
114X5749
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R407C; R404A; R507A; R452A; R407A; R134a; R407F; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5749
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-MGRN136MTA02E |
| Bredde [mm] | 1500.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ080-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 440 V |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | N8 |
| Kuldemidler | R134aR407AR407CR407FR448AR449AR513AR404AR452AR507A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 360 V |
| Lengde [mm] | 870.0 mm |
| LRA | 80 A |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 3450 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 82 dBA |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | OP-MGRN136MTA02E |
| MCC | 19.36 A |
| Model number | OP-MGRN136MTA02E |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Mottakervolum [L] | 7.3 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A02 |
| SCIP dossier nr. | 2553b593-9811-4eed-b623-3d4d722e6cd1 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A02 N8 V |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 360 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 440 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1-1/8 in |
| Totalhøyde [mm] | 694.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | A02 |
| Vifte hette/grilltype | Cowl |
| Viftebladstørrelse [mm] | 350.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 207 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.35 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 159 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 75 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 158.015 Kilogram |
| Nettovekt | 138 Kilogram |
| Volume | 1758.63 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428562942 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |