
Optyma™, OP-MCMD060MTA02G
114X5266
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X5266
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCMD060MTA02G |
| Bredde [mm] | 755.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT036-5 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | F4 |
| Kuldemidler | R22 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 230 V |
| Lengde [mm] | 700 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 3300 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 75 dBA |
| Material Description | OP-MCMD060MTA02G CONDENS. UNIT |
| MCC | 22 A |
| Model number | OP-MCMD060MTA02G |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Mottakergodkjenning | CE |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A02 |
| RLA | 15.7 A |
| SCIP dossier nr. | 990aec1b-b520-4419-8be4-2b8fbb7facb4 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A02 F4 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 230 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 230 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 5/8 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 656.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | A02 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 400.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 230 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.73 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 1.06 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 160 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 240 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
| Volt 50Hz Nom maks. [V] | 230 V |
| Volt 60Hz Nom Maks [V] | 230 V |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 81 Kilogram |
| Nettovekt | 73.5 Kilogram |
| Volume | 520.867 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526378 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |