
Optyma™, OP-MCMD030MTA02E
114X5232
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R22, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5232
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCMD030MTA02E |
| Bredde [mm] | 500.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MT018-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | E |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | A4 |
| Kuldemidler | R22 |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Lengde [mm] | 620 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 1200 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 74 dBA |
| Material Description | OP-MCMD030MTA02E CONDENS. UNIT |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| MCC | 5 A |
| Model number | OP-MCMD030MTA02E |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A02 |
| RLA | 3.6 A |
| SCIP dossier nr. | 2a82c80b-f931-4564-9e88-7d7ec9b8fe2f |
| SCIP dossier produktnavn | Optyma A02 A4 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 400 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1/2 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 451.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 3/8 in |
| Versjon | A02 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 300.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 230 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.32 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.40 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 72 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 90 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 50.5 Kilogram |
| Nettovekt | 43 Kilogram |
| Volume | 233.988 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526354 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |