
Optyma™, OP-LCQD108NTA02D
114X5147
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A; R452A, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5147
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 3 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-LCQD108NTA02D |
| Bredde [mm] | 630.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NTZ108-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | D |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | F4 |
| Kuldemidler | R404AR452AR507A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Lengde [mm] | 650 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 3300 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 83 dBA |
| Material Description | OP-LCQD108NTA02D CONDENS. UNIT |
| MCC | 12.1 A |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Model number | OP-LCQD108NTA02D |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A02 (Fin and tube) |
| RLA | 8.6 A |
| SCIP dossier nr. | 990aec1b-b520-4419-8be4-2b8fbb7facb4 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A02 F4 |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 400 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 7/8 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 605.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | A02 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 400.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 400 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 400 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.44 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.50 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 135 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 235 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 400/3/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 87.5 Kilogram |
| Nettovekt | 80 Kilogram |
| Volume | 510.948 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162526255 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |