
Optyma™, OP-MGZD048MTA02D
114X5048
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R407C; R507A; R407A; R134a; R407F, Compressor power supply [V]: 400/3/50
114X5048
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 3 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-MGZD048MTA02D |
| Bredde [mm] | 800.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ028-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | D |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Høy verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 400/3/50 |
| Kondensatortype | E3 |
| Kuldemidler | R134aR404AR407AR407CR407FR507A |
| Lav verdi av nominell spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Lengde [mm] | 600 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 2600 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 75 dBA |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | OP-MGZD048MTA02D CONDENS. UNIT |
| MCC | 7.5 A |
| Model number | OP-MGZD048MTA02D |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A02 (Fin and tube) |
| RLA | 5.4 A |
| SCIP dossier nr. | b6b77244-5bea-41ca-ac76-8bf44710d707 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A02 E3 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 400 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 400 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1)N,N-dimethylacetamide (CAS no. 127-19-5) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1/2 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 442.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | A02 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 300.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 400 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 400 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.14 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 68 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 400/3/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 72 Kilogram |
| Nettovekt | 64.5 Kilogram |
| Volume | 377.454 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424233440 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |