
Optyma™, OP-MCGC015SCA01G
114X0449
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a; R513A; R1234yf, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X0449
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCGC015SCA01G |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC15GX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 240 V |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_4/5 |
| Kuldemidler | R134aR513AR1234yf |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 220 V |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 850 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 64 dBA |
| Material Description | OP-MCGC015SCA01G |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Model number | OP-MCGC015SCA01G |
| Mottakergodkjenning | UL |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A01 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 220 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 240 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 3/8 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | A01 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 254.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 240 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 240 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.39 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.35 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 16 W |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 16 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 55 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 53 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 23.742 Kilogram |
| Nettovekt | 23 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 64.286 Liter |
| EAN/UPC | 5702428565882 |