
Optyma™, OP-MCHC004TLA04G
114X0303
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
114X0303
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCHC004TLA04G |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | TL4DL |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 253 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_3 |
| Kuldemidler | R404AR507A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 207 V |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 518 m³/h |
| Material Description | OP-MCHC004TLA04G |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Model number | OP-MCHC004TLA04G |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Mottakervolum [L] | 1.1 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A04 |
| RLA | 1.3 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 207 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 253 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1/4 in |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | A04 |
| Vifte hette/grilltype | Grill |
| Viftebladstørrelse [mm] | 230.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 230 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 253 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 207 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.25 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 10 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 15 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 17 Kilogram |
| Nettovekt | 15 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 67.2 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566063 |