
Optyma™, OP-MCGC007
114X0244
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a; R513A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114X0244
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCGC007NLA00G |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NL7.3MF |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 240 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_2 |
| Kuldemidler | R134aR513A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 220 V |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 231 m³/h |
| Lydkraft @ 50Hz [db(A)] | 56 dBA |
| Material Description | OP-MCGC007NLA00G (NL7.3MFXN0) CONDENS. U |
| Model number | OP-MCGC007 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A00 |
| SCIP dossier nr. | 8264857f-8840-4808-9cae-d0c1ab415ef5 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A00 A04 A09 A10 A11 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 220 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 240 V |
| Spenning 60Hz [V] | 220 V |
| Spenning 60Hz [V] [Maks] | 240 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Versjon | A00 |
| Viftebladstørrelse [mm] | 200.000 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 240 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 240 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.19 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.17 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 5 W |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 5 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 27 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 24 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 19.2 Kilogram |
| Nettovekt | 18 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 53.55 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566100 |