
Optyma™, OP-HGZC0500UWE300R
114N3647
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 460/3/60
114N3647
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| AWEF-applikasjon | Indoor |
| AWEF-display | Yes |
| Beskrivelse | OP-HGZC0500UWE300R |
| Bredde [mm] | 800.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ064-4 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | R |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL listed |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 460/3/60 |
| Kondensatortype | L3 |
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452A |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 460 V |
| Lengde [mm] | 1199 mm |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 5000 m³/h |
| Material Description | OP-HGZC0500UWE300R MTZ64-4VI |
| MCC | 13.1 A |
| Model number | OP-HGZC0500UWE300R |
| Mottakergodkjenning | UL |
| Mottakervolum [L] | 10.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WE |
| RLA | 9.6 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 60Hz [V] | 460 V |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 7/8 in |
| Totalhøyde [mm] | 671.0 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | WE |
| Viftebladstørrelse [mm] | 457.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 457 mm |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 460 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 460 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 1.10 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 250 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 311 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 460/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 152 Kilogram |
| Nettovekt | 135 Kilogram |
| Volume | 645.234 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428571388 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |