
Optyma™, OP-HGZC1350UWE300Q
114N3635
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
114N3635
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| AWEF-applikasjon | Indoor |
| AWEF-display | Yes |
| Beskrivelse | OP-HGZC1350UWE300Q |
| Bredde [mm] | 871.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ160-3 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL listed |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/3/60 |
| Kondensatortype | P3 |
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 200 V |
| Lengde [mm] | 1499 mm |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 13400 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | OP-HGZC1350UWE300Q MTZ160-3VM |
| MCC | 59.8 A |
| Model number | OP-HGZC1350UWE300Q |
| Mottakergodkjenning | ASME |
| Mottakervolum [L] | 24.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WE |
| RLA | 44.8 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 60Hz [V] | 230 V |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1-1/8 in |
| Totalhøyde [mm] | 874.0 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 1/2 in |
| Versjon | WE |
| Viftebladstørrelse [mm] | 559.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 559 mm |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 230 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 4.40 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 550 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 688 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 236 Kilogram |
| Nettovekt | 219 Kilogram |
| Volume | 1139.265 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428802222 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |