
Optyma™, OP-HCZC0300UWE300N
114N3613
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/1/60
114N3613
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| AWEF-applikasjon | Indoor |
| AWEF-display | Yes |
| Beskrivelse | OP-HCZC0300UWE300N |
| Bredde [mm] | 599.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ040-1 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | N |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL listed |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/60 |
| Kondensatortype | E5 |
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 208 V |
| Lengde [mm] | 800.0 mm |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 2800 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | OP-HCZC0300UWE300N MTZ40-1VM |
| MCC | 29.1 A |
| Model number | OP-HCZC0300UWE300N |
| Mottakergodkjenning | UL |
| Mottakervolum [L] | 4.2 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WE |
| RLA | 21.8 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 60Hz [V] | 230 V |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 5/8 in |
| Totalhøyde [mm] | 544.0 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 3/8 in |
| Versjon | WE |
| Vifte hette/grilltype | Grill |
| Viftebladstørrelse [mm] | 450.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 450 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 240 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 1.97 A |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 450 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 102 Kilogram |
| Nettovekt | 85.9 Kilogram |
| Volume | 260.64 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424068189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |