
Optyma™, OP-HRX058D40Q
114N3385
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R22; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
114N3385
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-HRX058D40Q |
| Bruksområder | HBPMBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MLZ058-2 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/3/60 |
| Kompressorfaser | 3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kondensatortype | Q8 |
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452AR513AR22 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 200 V |
| Material Description | OP-HRU058D40Q MLZ058T2LC9A |
| Model number | OP-HRX058D40Q |
| Mottakervolum [L] | 14.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D40 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Scroll |
| Versjon | D40 |
| Viftediameter [mm] | 550 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 4.40 A |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 600 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 284 Kilogram |
| Nettovekt | 269 Kilogram |
| Volume | 1172.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428874366 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |