
Optyma™, OP-LJZ068D40G
114N3350
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114N3350
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-LJZ068D40G |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NTZ068-5 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kompressorfaser | 1 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kondensatortype | D8 |
| Kuldemidler | R404AR507A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 230 V |
| Material Description | OP-LJZ068D40G NTZ068A5LR1A |
| Model number | OP-LJZ068D40G |
| Mottakervolum [L] | 3.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D40 |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Versjon | D40 |
| Viftediameter [mm] | 355 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 1.20 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 285 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 92 Kilogram |
| Nettovekt | 76 Kilogram |
| Volume | 221.499 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428874014 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |