
Optyma™, OP-HGZ064D32Q
114N3298
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R404A; R452A; R134a; R513A; R448A; R449A, Compressor power supply [V]: 230/3/60
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
114N3298
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 3 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 2 |
| Beskrivelse | OP-HGZ064D32Q |
| Bruksområder | HBPMBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MTZ064-3 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | Q |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 3 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/3/60 |
| Kompressorfaser | 3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kondensatortype | N8 |
| Kuldemidler | R134aR404AR448AR449AR452AR513A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 200 V |
| Material Description | OP-HGZ064D32Q MTZ64-3VM |
| Model number | OP-HGZ064D32Q |
| Mottakervolum [L] | 10.0 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ D32 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Versjon | D32 |
| Viftediameter [mm] | 457 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 3.60 A |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 450 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 142 Kilogram |
| Nettovekt | 125 Kilogram |
| Volume | 686.4 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428873499 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |