
Optyma™, OP-MCNC0075RWA002B
114N2124
Segment usage: Low Back Pressure; Medium Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 115/1/60
114N2124
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCNC0075RWA002B |
| Bruksområder | MBPLBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NPT14ND |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | B |
| Emballasjeformat | Single pack |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL Recognized |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 115 V |
| Høy verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 135 V |
| Kapasitetskontroll | Fixed speed |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 115/1/60 |
| Kompressorfaser | 1 |
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 115 V |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 95 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 830 m³/h |
| Material Description | OP-MCNC0075RWA002B |
| Model number | OP-MCNC0075RWA002B |
| Pakkeantall | 1 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WA |
| RLA | 6.4 A |
| Segmentbruk | Low Back PressureMedium Back Pressure |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 5/16 in |
| Suging tilkoblingsdiameter [mm] | 7.94 mm |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | WA |
| Viftebladstørrelse [mm] | 254.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 254 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 115 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.70 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 30 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 30 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 115/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 27.375 Kilogram |
| Nettovekt | 26.968 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 43.836 Liter |