
Optyma™, OP-MCNC0075RWC000N
114N2099
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 220/1/60
114N2099
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCNC0075RWC000N |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SCE15MNX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Discontinued models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | N |
| Emballasjeformat | Multi pack |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL Recognized |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kapasitetskontroll | Fixed speed |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 220/1/60 |
| Kompressorfaser | 1 |
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 208 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 830 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | OP-MCNC0075RWC000N |
| Model number | OP-MCNC0075RWC000N |
| Pakkeantall | 18 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WC |
| RLA | 4.3 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 3/8 in |
| Suging tilkoblingsdiameter [mm] | 9.52 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | WC |
| Viftebladstørrelse [mm] | 254.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 254 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 220 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.40 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 30 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 30 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 220/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 30.875 Kilogram |
| Nettovekt | 29.325 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 43.836 Liter |