
Optyma™, OP-HCGC0075UWC000N
114N2028
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a, Compressor power supply [V]: 230/1/60
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
114N2028
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-HCGC0075UWC000N |
| Bredde [mm] | 429.00 mm |
| Bruksområder | HBPMBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | J6220Z2 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | N |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL listed |
| Godkjenning, filnavn | 52L3 |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/60 |
| Kompressorfaser | 1 |
| Kondensatortype | BM81 |
| Kuldemidler | R134a |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 208 V |
| Lengde [mm] | 483.0 mm |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 1480 m³/h |
| Material Description | OP-HCGC0075UWC000N NJ6220Z |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Model number | OP-HCGC0075UWC000N |
| Mottakergodkjenning | UL |
| Mottakervolum [L] | 1.7 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WC |
| RLA | 74 A |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 60Hz [V] | 208 V |
| Spenning 60Hz [V] [Maks] | 230 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 3/8 in |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 340.0 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | WC |
| Viftebladstørrelse [mm] | 305.000 mm |
| Viftefaser | 1 |
| Viftespenning @ 60 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 230 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 1.00 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 50 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 150 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 47.5 Kilogram |
| Nettovekt | 42.5 Kilogram |
| Volume | 70.407 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428391443 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |