
Optyma™, OP-MCHC0045RC0001B
114N1423
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R448A, Compressor power supply [V]: 115/1/60
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
Hvis du leter etter et lignende produkt, kan du sjekke ut andre alternativer innenfor samme produkttype ved å besøke produkttypesiden.: Optyma™
114N1423
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCHC0045RC0001B |
| Bruksområder | MBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | MLY80RDa |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | B |
| Emballasjeformat | Multi pack |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 60 Hz |
| Godkjenning | UL Recognized |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 115 V |
| Høy verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 135 V |
| Kapasitetskontroll | Fixed speed |
| Koblingstype | Solder |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 115/1/60 |
| Kuldemidler | R448A |
| Lav verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 115 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 95 V |
| Luftflow @ 60 Hz [m³/t] | 830 m³/h |
| Material Description | OP-MCHC0045RC0001B |
| Model number | OP-MCHC0045RC0001B |
| Pakkeantall | 18 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ WA |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 60Hz [V] | 95 V |
| Spenning 60Hz [V] [Maks] | 115 V |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 3/8 in |
| Suging tilkoblingsdiameter [mm] | 9.52 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Versjon | WA |
| Viftebladstørrelse [mm] | 254.000 mm |
| Viftespenning @ 60Hz (max) [V] [Min] | 115 V |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.80 A |
| Viftestrømeffekt @ 60 Hz [W] | 16 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 73 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 115/1/60 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 23.136 Kilogram |
| Nettovekt | 22.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 43.836 Liter |