
Optyma™, SC12/12GXT2
114G6380
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a; R513A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114G6380
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | SC12/12GXT2 |
| Bredde [mm] | 442.00 mm |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC12/12G |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 230 V |
| Kapasitetskontroll | Fixed speed |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_6 |
| Kuldemidler | R134aR513A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 230 V |
| Lengde [mm] | 610.0 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 900 m³/h |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | SC12/12GXT2 CONDENS. UNIT |
| Model number | SC12/12GXT2 |
| Mottakergodkjenning | CEEAC |
| Mottakervolum [L] | 1.7 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ T2 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 230 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 230 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 350.0 mm |
| Versjon | T2 |
| Vifte hette/grilltype | Cowl |
| Viftebladstørrelse [mm] | 300.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 300 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 230 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 230 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.48 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.42 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 14 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 23 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 62 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 47 Kilogram |
| Nettovekt | 47 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 147.518 Liter |
| EAN/UPC | 5702428569705 |