
Optyma™, FR11GXN2
114G3617
Segment usage: Low Back Pressure; Universal; Medium Back Pressure, Refrigerants: R134a, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114G3617
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | FR11GXN2 |
| Bredde [mm] | 321.00 mm |
| Bruksområder | LBPMBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | FR11G |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 240 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R134a |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 220 V |
| Lengde [mm] | 471.0 mm |
| Material Description | FR11GXN2 CONDENS. UNIT |
| Model number | FR11GXN2 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ N2 |
| SCIP dossier nr. | 8264857f-8840-4808-9cae-d0c1ab415ef5 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A00 A04 A09 A10 A11 |
| Segmentbruk | Low Back PressureMedium Back PressureUniversal |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 256.0 mm |
| Versjon | N2 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.25 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.22 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 36 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 34 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 18.183 Kilogram |
| Nettovekt | 17.748 Kilogram |
| Volume | 59.102 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428569811 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |