
Optyma™, TLS5FXN2
114G1602
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R134a, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114G1602
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | TLS5FXN2 |
| Bredde [mm] | 273.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | TLS5F |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 240 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_1 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R134a |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 220 V |
| Lengde [mm] | 410.0 mm |
| Material Description | TLS5FXN2 CONDENS. UNIT |
| Model number | TLS5FXN2 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ N2 |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 197.0 mm |
| Versjon | N2 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.19 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.17 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 27 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 24 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 14.016 Kilogram |
| Nettovekt | 13.6 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 48.75 Liter |
| EAN/UPC | 5702428570022 |