
Optyma™, SC10CNXN0
114F3500
Segment usage: Low Back Pressure; Universal; Medium Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114F3500
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | SC10CNXN0 |
| Bredde [mm] | 314.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | SC10CNX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 240 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_3 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 220 V |
| Lengde [mm] | 487.0 mm |
| Material Description | SC10CNXN0 CONDENS. UNIT |
| Model number | SC10CNXN0 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ N0 |
| Segmentbruk | Low Back PressureMedium Back PressureUniversal |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Teknologi | Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 256.0 mm |
| Versjon | N0 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.25 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.22 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 36 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 34 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 20.85 Kilogram |
| Nettovekt | 20.85 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 72.973 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566391 |