
Optyma™, OP-MCNC018NXA11G
114F1625
Segment usage: Medium Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114F1625
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-MCNC018NXA11G |
| Bruksområder | MBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NX18TBa |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 253 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_6 |
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 207 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 1132 m³/h |
| Material Description | OP-MCNC018NXA11G |
| Model number | OP-MCNC018NXA11G |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A11 |
| RLA | 3.9 A |
| SCIP dossier nr. | 8264857f-8840-4808-9cae-d0c1ab415ef5 |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA A00 A04 A09 A10 A11 |
| Segmentbruk | Medium Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 207 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 253 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Versjon | A11 |
| Vifte hette/grilltype | Grill |
| Viftebladstørrelse [mm] | 300.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 300 mm |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.13 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 29 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 48.3 Kilogram |
| Nettovekt | 42 Kilogram |
| Volume | 155.805 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428566476 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |