
Optyma™, TL4CNXN0
114F1508
Segment usage: Low Back Pressure; Universal; Refrigeration MT; Medium Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114F1508
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | TL4CNXN0 |
| Bredde [mm] | 273.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 253 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_1 |
| Konfigurasjonskode | Single |
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 207 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Lengde [mm] | 410.0 mm |
| Material Description | TL4CNXN0 CONDENS. UNIT |
| Model number | TL4CNXN0 |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ N0 |
| Segmentbruk | Refrigeration MTLow Back PressureMedium Back PressureUniversal |
| Spenning 50 Hz [V] | 207 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 253 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 1/4 in |
| Teknologi | Condensing units Reciprocating |
| Totalhøyde [mm] | 197.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | N0 |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.19 A |
| Viftestrøm @ 60 Hz [A] | 0.17 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 27 W |
| Viftestrømforbruk @ 60 Hz [W] | 24 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 12.8 Kilogram |
| Nettovekt | 12.8 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 52.5 Liter |
| EAN/UPC | 5702428566513 |