
Optyma™, OP-LCNC004NUA10G
114F0203
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R290, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114F0203
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-LCNC004NUA10G |
| Bruksområder | LBP |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NUY45LAb |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Godkjenning | CEEAC |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 253 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_2 |
| Kuldemidler | R290 |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 207 V |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 231 m³/h |
| Material Description | OP-LCNC004NYA10G |
| MCC | 1.30 A |
| Model number | OP-LCNC004NUA10G |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Mottakervolum [L] | 0.1 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ A10 |
| SCIP dossier nr. | f9a3f774-d2f8-4af3-a234-1eafee97cb4e |
| SCIP dossier produktnavn | OPTYMA N0 N2 T0 T2 |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 207 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 253 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Versjon | A10 |
| Vifte hette/grilltype | Grill |
| Viftebladstørrelse [mm] | 200.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 200 mm |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.12 A |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 10 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 17 Kilogram |
| Nettovekt | 17 Kilogram |
| Volume | 71.92 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428567022 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |