
Optyma™, OP-NL08CLXT2
114E2640
Segment usage: Low Back Pressure, Refrigerants: R404A; R507A, Compressor power supply [V]: 230/1/50
114E2640
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Ant. faser (kompressor) | 1 |
| Ant. faser (vifte) | 1 |
| Antall vifter | 1 |
| Beskrivelse | OP-NL08CLXT2 |
| Bredde [mm] | 318.00 mm |
| Bruksområder | LBP |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Compressor model | NL8.4CLX |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrisk kode | G |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Family | Optyma™ |
| Fase | 1 |
| Frekvens [Hz] | 50 Hz |
| Hastighet plattform | Fixed-speed |
| Høy verdi av nominell spenning 60 Hz [V] | 253 V |
| Kompressor strømtilførsel [V] | 230/1/50 |
| Kondensatortype | BG_3 |
| Kuldemidler | R404AR507A |
| Lav verdi av spenningsområde 60 Hz [V] | 207 V |
| Lengde [mm] | 444.0 mm |
| Luftflow @ 50 Hz [m³/t] | 518 m³/h |
| Material Description | OP-NL08CLXT2 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Model number | OP-NL08CLXT2 |
| Mottakergodkjenning | CE |
| Mottakervolum [L] | 1.1 L |
| Product line | Condensing Units |
| Produktgruppe | Condensing Units |
| Produktnavn | Bare unit |
| Produkttype | Optyma™ T2 |
| RLA | 2.5 A |
| Segmentbruk | Low Back Pressure |
| Spenning 50 Hz [V] | 207 V |
| Spenning 50Hz [V] [Maks] | 253 V |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Sugekoblingens størrelse [in] | 5/16 in |
| Totalhøyde [mm] | 256.0 mm |
| Væskelinjekobling [in] | 1/4 in |
| Versjon | T2 |
| Vifte hette/grilltype | Grill |
| Viftebladstørrelse [mm] | 230.000 mm |
| Viftediameter [mm] | 230 mm |
| Viftespenning @ 50 Hz (max) [V] [Maks | 253 V |
| Viftespenning @ 50Hz (max) [V] [Min] | 207 V |
| Viftestrøm @ 50 Hz [A] | 0.19 A |
| Viftestrømeffekt @ 50 Hz [W] | 10 W |
| Viftestrømforbruk @ 50 Hz [W] | 15 W |
| Viftestrømtilførsel [V/Ph/Hz] | 230/1/50 |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 19.5 Kilogram |
| Nettovekt | 19 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 58.24 Liter |
| EAN/UPC | 5702428570275 |