
Solenoidinis vožtuvas, EV220W, Veikimas: NO, G, 1 1/2, 18 m³/h, NBR
042U436819
Terpės rekomendacijos: Vanduo, sūrymas, aliejus, oras, Patvirtinimas: CE, Korpuso medžiaga: Žalvaris, Veikimas: Valdoma servomechanizmo (diafragma), Kelių skaičius: 2/2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas, Solenoidiniai vožtuvai, Skysčio valdikliai, Greitas parinkimas
042U436819
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Angos dydis [mm] | 40.00 mm |
| Angos dydžio dalis [col.] | 1 1/2 in |
| Application | Atvira |
| Apsk. laikas iki atidarymo, vanduo [ms] | 4000 ms |
| Apsk. laikas iki uždarymo, vanduo [ms] | 6000 ms |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 20.800 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | EV220W |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [bar] [min.] | 0.300 bar |
| Diferencinis slėgis [psi] [maks.] | 145.000 psi |
| Diferencinis slėgis [psi] [min.] | 4.350 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungtis | Kištukas DIN 43650-A |
| Energijos sunaudojimas [W] 50 Hz | 9.5 W |
| Energijos sunaudojimas [W] 60 Hz | 7.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Jungčių medžiaga | Žalvaris |
| Jungties standartas | ISO 228-1 |
| Kelių skaičius | 2/2 |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Korpuso medžiaga | Žalvaris |
| Kv reikšmė [m³/h] | 18.000 m³/h |
| Maks. aplinkos temperatūra [°C] | 50 °C |
| Maks. aplinkos temperatūra [°F] | 122 °F |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 15.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 145 psig |
| Maks. terpės klampumas [cSt] | 50 cSt |
| Material Description | Valve EV220W 40B G 112N NO000 AS024CS |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Pavara | W |
| Pavaros dydis | 9 mm W fiksatorius |
| Pavaros dydis [col.] | 0.35 in |
| Pavaros sistema [mm] | 9.0 mm |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto priedai | Solenoidinės ritės priedaiSolenoidinio vožtuvo priedai |
| Produkto tipas | EV220W |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritės pasirinkimas | Spaustukas |
| Ritės tipas | AS |
| Sandarinimo medžiaga | NBR |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | EV220W- solenoid valve |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Specifikacijos raktas | EV220W 40B G 112N NO000 AS024C |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Srauto kryptis | Vienas srautas |
| Sujungimo dydis [col.] | 1 1/2 |
| Sujungimo tipas | G |
| Terpės leistinos paklaidos komentarai | Natūrali terpė |
| Terpės rekomendacijos | Vanduo, sūrymas, aliejus, oras |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 60 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -10 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 140 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | 14 °F |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tiekimo įtampa 50 Hz maks. [V] | 24 V |
| Tiekimo įtampa 60 Hz maks. [V] | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | EV220W 40 |
| Veikimas | NO |
| Veikimas | Valdoma servomechanizmo (diafragma) |
| Vidinė / jungtinė jungtis | Vidinis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 3.408 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3.06 Kilogram |
| Tūris | 7.334 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428833134 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |