
Atsarginė dalis, 042N Coil Type B; 018F Coil Type B; 018Z Ritės tipas B, Kabelio kištukas
042N1278
Produkto tipas: Atsarginė dalis, Naudojama produktui: 042N Coil Type B; 018F Coil Type B; 018Z Ritės tipas B, Tipo pavadinimas: Kabelio kištukas, Kabelio kištukas
042N1278
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 194 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros jungties dydis | Pg 9 |
| Elektros jungties standartas | DIN EN 175301-803A |
| Elektros jungtis iš | Nuo A |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gnybtų bloko medžiaga | PA66 + 25%GF |
| Kabelio laikiklio medžiaga | PA66 + 25% GF |
| Kabelio skersmuo [col.] [maks.] | 0.32 in |
| Kabelio skersmuo [col.] [Min.] | 0.24 in |
| Kabelio skersmuo [mm] [Max] | 8.0 mm |
| Kabelio skersmuo [mm] [Min.] | 6.0 mm |
| Kontaktai | 2 + PE |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kontakto varža maks. [mOhm] | 15 mOhm |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Korpuso tipas | Nepermatoma |
| Laidininko dydis, maks. [mm2] | 1.5 mm² |
| Maks. darbinė srovė [A] | 16.00 A |
| Material Description | Accessory Cable Plug IP65, EN175301-803 |
| Naudojama produktui | 018F Coil Type B018Z Ritės tipas B042N Coil Type B |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kabelio kištukas |
| Produkto tipas | Atsarginė dalis |
| Produktų grupė | Solenoidinės ritės priedai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Spalva | Juodas |
| Tarpiklio tipas | Plokščias |
| Tarpinės medžiaga | NBR |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 250.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 250 V |
| Tipo pavadinimas | Kabelio kištukas |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.03 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.03 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.034 Liter |
| EAN/UPC | 5715162295564 |