
Pakuotės valdiklis, AK-PC 651
080G0312
Veikimas: 1 siurbimas 1 kondensatorius, Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 18, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 110 - 230, Ryšio tipas: MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 8
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Rekomenduojamas pakeitimas: 080G0336
080G0312
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 10 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 4 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Kietosios būsenos tipo relės 5,6 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekranas – pasirenkamas | Priekyje. Parinktis: MMIGRS2 |
| Ekranas priekyje | Taip |
| Energijos suvartojimas [W] | 12.0 W |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Įranga | Su jungtimis |
| Kompresoriaus talpos režimas | Žingsnis / greitis / PWM |
| Kondesatoriaus valdiklio tipas | Slėgis / temperatūra |
| Maks. kompresorių skaičius | 10 vnt. |
| Material Description | DEL AK-PC 651, Control 230V LCD 2SSR |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Naudojimo sritis | Talpos valdiklis |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Padaliniai | 25 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CECMIMEACGOST R |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto kalba | KroatųČekųDanųOlandųAnglųPrancūzųVokiečiųVengrųItalųLenkųPortugalųRumunijaRusųSerbųSpanishTurkų |
| Produkto pavadinimas | Pakuotės valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto savybės | SkambutisKompresoriaus saugaIšmetamųjų dujų temp. apsaugaVentiliatoriaus apsaugaPlūdinio kondensatoriaus slėgisŠilumos grąžinimo funkcijaAukšto slėgio saugumasLCD ekranas integruotasKrovinio numetimasŽemo slėgio apsaugaOptimizavimas nakčiaiP0 optimizavimasRealiojo laiko laikrodisSiurbimo dujų temp. apsauga |
| Produkto tipas | AK-PC 651 |
| Produktų grupė | Kompresoriaus / kondensatoriaus valdiklis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ryšio tipas | MODBUS |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 18 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 15 vnt. |
| Talpos valdiklio įėjimas | Slėgis / temperatūra |
| Talpos valdiklio režimas | PI |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 110 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Veikimas | 1 siurbimas 1 kondensatorius |
| Ventiliatoriaus galios valdiklis | Žingsnis / greitis |
| Ventiliatoriaus reguliavimo režimas | PI |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.199 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.046 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.991 Liter |
| EAN/UPC | 5702428882705 |