
Pakuotės valdiklis, AK-PC 651A
080G0336
Veikimas: 1 siurbimas 1 kondensatorius, Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 22, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 24 - 230, Ryšio tipas: MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 8
080G0336
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 16 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 6 vnt. |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.38.18.3.1 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos suvartojimas [W] | 15.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Jungties rinkinio kodas | 080G0404 |
| Jungties rinkinys pridedamas | Taip |
| Kompresoriaus talpos režimas | Žingsnis / greitis / PWM |
| Kondesatoriaus valdiklio tipas | Slėgis / temperatūra |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Material Description | AK-PC 651A Control 230V LCD 2SSR RS485 S |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Naudojimo sritis | Talpos valdiklis |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACUAUL Recognized |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto kalba | KroatųČekųDanųOlandųAnglųPrancūzųVokiečiųVengrųItalųLenkųPortugalųRumunijaRusųSerbųSpanishTurkų |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto pavadinimas | Pakuotės valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto savybės | SkambutisKompresoriaus saugaIšmetamųjų dujų temp. apsaugaVentiliatoriaus apsaugaPlūdinio kondensatoriaus slėgisŠilumos grąžinimo funkcijaAukšto slėgio saugumasLCD ekranas integruotasKrovinio numetimasŽemo slėgio apsaugaOptimizavimas nakčiaiP0 optimizavimasRealiojo laiko laikrodisSiurbimo dujų temp. apsauga |
| Produkto tipas | AK-PC 651A |
| Produktų grupė | Kompresoriaus / kondensatoriaus valdiklis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Realiojo laiko laikrodis | Taip |
| Ryšio tipas | MODBUS |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AK-PC-7XX-651A-351 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 22 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 20 vnt. |
| Skambutis | Ne |
| Talpos valdiklio įėjimas | Slėgis / temperatūra |
| Talpos valdiklio režimas | PI |
| Tiekiama įtampa [V] DC [maks.] | 230.00 V |
| Tiekiama įtampa [V] DC [min.] | 40.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 230 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | AK-PC 651A |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | 1 siurbimas 1 kondensatorius |
| Ventiliatoriaus galios valdiklis | Žingsnis / greitis |
| Ventiliatoriaus reguliavimo režimas | PI |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.057 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.8 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 4.945 Liter |
| EAN/UPC | 5715162508541 |