
Pakuotės valdiklis, AK-PC 551
080G0283
Veikimas: 2 siurbimas ir paprastas kondensatorius, Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 8, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 24, Ryšio tipas: MODBUS, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 12
080G0283
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Analoginiai įėjimai (AI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Analoginiai išėjimai (AO) [vnt.] | 2 vnt. |
| Baterijų kiek. | 1 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Kietosios būsenos tipo relės 5,6 |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Ekranas – pasirenkamas | Priekyje. Parinktis: MMIGRS2 |
| Ekranas priekyje | Taip |
| Energijos suvartojimas [W] | 10.0 W |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Įranga | Su jungtimis |
| Kompresoriaus talpos režimas | Žingsnis / greitis / PWM |
| Kondesatoriaus valdiklio tipas | Slėgis / temperatūra |
| Maks. kompresorių skaičius | 8 vnt. |
| Material Description | AK-PC 551, Control 24V LCD2SSR RS485 S. |
| Montavimo metodas | DIN bėgelis |
| Naudojimo sritis | Talpos valdiklis |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Padaliniai | 25 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CECMIMEACcURus |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto kalba | KroatųČekųDanųOlandųAnglųPrancūzųVokiečiųVengrųItalųLenkųPortugalųRumunijaRusųSerbųSpanishTurkų |
| Produkto pavadinimas | Pakuotės valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto savybės | SkambutisKompresoriaus saugaIšmetamųjų dujų temp. apsaugaVentiliatoriaus apsaugaPlūdinio kondensatoriaus slėgisŠilumos grąžinimo funkcijaAukšto slėgio saugumasLCD ekranas integruotasKrovinio numetimasŽemo slėgio apsaugaOptimizavimas nakčiaiP0 optimizavimasRealiojo laiko laikrodisSiurbimo dujų temp. apsauga |
| Produkto tipas | AK-PC 551 |
| Produktų grupė | Kompresoriaus / kondensatoriaus valdiklis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Ryšio tipas | MODBUS |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AK-PC 551, Control 24V LCD2SSR RS485 S. |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 2a449873-2656-48ab-8705-a67d762ee731 |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Skaitmeniniai išėjimai (DO) [vnt.] | 8 vnt. |
| Talpos valdiklio įėjimas | Slėgis / temperatūra |
| Talpos valdiklio režimas | PI |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 24 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | AK-PC 551 |
| UL mark | Yes |
| Veikimas | 2 siurbimas ir paprastas kondensatorius |
| Ventiliatoriaus galios valdiklis | Žingsnis / greitis |
| Ventiliatoriaus reguliavimo režimas | PI |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 648 Gram |
| Grynasis svoris | 550 Gram |
| Tūris | 2.867 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843065 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |