Šilumokaitis ir lituotų plokštelių, SL32TL-1, Plokštelių skaičius: 60
079U2217
30 bar, Litavimo medžiaga: Varis
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
079U2217
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 pusės darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 30 bar |
| 2 pusės darbinis slėgis [bar] [Maks.] | 30 bar |
| Bendras aukštis be kojų [mm] | 308 mm |
| Bendras plotis [mm] | 108 mm |
| China RoHS compliance | Yes |
| Connection length 1 [mm] | 27 mm |
| Connection length 2 [mm] | 27 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | R |
| Connection type 2 | R |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo pavadinimas | Danfoss |
| Horizontali centrinė anga [mm] | 50 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Jungties standartas | ISO 7 |
| Kategorija | II |
| Litavimo medžiaga | Varis |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
| Material Description (Short Te | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Pakopų skaičius | 1 |
| Patvirtinimas | PED |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Plokštelės šablonas | TL |
| Plokštelių skaičius | 60 |
| Product line | 31 |
| Produkto pavadinimas | Šilumokaitis ir lituotų plokštelių |
| Produkto tipas | SL32TL-1 |
| Produktų grupė | Šilumokaičiai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Skysčių grupė | 1 |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 225 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -196 °C |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Vertical center porthole 1[mm] | 250 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 250 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.049 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.049 L |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 9.52 Kilogram |
| Grynasis svoris | 9.52 Kilogram |
| Tūris | 15.84 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425182983 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |