
Diferencinio slėgio jungiklis, MP55E
060B530091
Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar]: 0.3 - 4.5, Atstatymofunkcija: Auto, Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 17
060B530091
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 104 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| ATEX pardavimo tekstas | -20C<ta<+60CII 3G Ex ic IIB T6 Gc |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R1270R290R32R422BR422DR454AR454CR455AR516AR600R600a |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 21 vnt. |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [maks.] | 12 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [min.] | -1 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [maks.] | 175 psig |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [min.] | -15 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [maks.] | 4.50 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [min.] | 0.30 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [maks.] | 0.45 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [min.] | 0.03 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [maks.] | 65.0 psi |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [min.] | 4.3 psi |
| Elektros jungties dydis | Pg 13.5 |
| Elektros jungties standartas | DIN 40430 |
| Elektros jungtis | Kabelio prisukimo vieta |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 250VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVApsaug. nuo trumpojo jungimo, saugiklis: 2A |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,2–1,0 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,2–1,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,2–1,5 mm2 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 9.0 psig |
| Kontakto diferencialas [bar] | 0.20 bar |
| Kontakto vardinė reikšmė | Ci-0.5 nFIi=0.1 ALi=0.2 μHPi=1 WUi=30 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT auksinis |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. bandymo slėgis [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 319.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 17.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 245 psig |
| Material Description | MP55E Diff. Pressure Control,-20C<to<+6 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | ATEX - kat. 3 – 2 zonaCEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHS KinijaTYSK |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Dif. slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | Diferencinio slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Bendrieji priedai |
| Produkto tipas | MP55E |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| Reguliavimas | Išjungimas krentant slėgiui |
| Relės atleidimo laikas [s] | 0 s |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties standartas | EN 1254-1 |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R422BR422DR516A |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.742 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.622 Kilogram |
| Tūris | 1.958 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424499440 |
| Proposition 65 | Cancer |