
Perkrovos relė, TI 16C
047H0207
Srovė, DOL starteris [A] [min.]: 1.8, Srovė, DOL starteris [A] [maks.]: 2.8
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
047H0207
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 10 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Identiškas produktas | 047H4207 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | TI 16C Overload Relay 1.8 - 2.8A M/60 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCAUL |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Perkrovos relė |
| Produkto tipas | TI 16C |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Srovė, „star-delta“ starteris [A] [maks.] | 4.80 A |
| Srovė, „star-delta“ starteris [A] [maks.] | 3.20 A |
| Srovė, DOL starteris [A] [maks.] | 2.80 A |
| Srovė, DOL starteris [A] [min.] | 1.80 A |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | E82701 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.112 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.108 Kilogram |
| Tūris | 0.233 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423014293 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |