
Grandinės pertraukiklis, CTI 25M
047B3148
Naudojama produktui: Varikliai, Veikimas: Kapitalinis remontas ir apsauga nuo trumpojo j., Stabdymo galia Ics, 380–415 V: 100, Maks. apkrova, AC-3 [kW]: 2.2
047B3148
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 20 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Maks. apkrova, AC-3 [kW] | 2.20 kW |
| Maks. išjungimo srovė [A] | 82.0 A |
| Material Description | AUTOMATINIS ISIUNGEJAS CTI 25M |
| Naudojama produktui | Varikliai |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCAc UL us |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Grandinės pertraukiklis |
| Produkto tipas | CTI 25M |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Srovės diapazonas [A] [maks.] | 6.30 A |
| Srovės diapazonas [A] [min.] | 4.00 A |
| Stabdymo galia Ics, 380–415 V | 100 kA |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | E148460 |
| Veikimas | Kapitalinis remontas ir apsauga nuo trumpojo j. |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.334 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.309 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.39 Liter |
| EAN/UPC | 5702423144914 |