
Elektroninis švelnusis starteris, MCI 30 I-O
037N0070
Ritės įtampa [V] nuolat. srovė: 24 - 480, Tiekimo įtampa [V] kint. srovė: 400, Kontroliuojamos fazės: 2
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
037N0070
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 8 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fiksuotas nustatymas | Ne |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontroliuojamos fazės | 2 |
| Maks. apkrova (apėjimas) [A] | 30 A |
| Maks. apkrova [A] | 25 A |
| Material Description | MCI 30 I-O Electronic soft starter M/8 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACLLC CDC TYSKUKCAUL |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Elektroninis švelnusis starteris |
| Produkto tipas | MCI 30 I-O |
| Produktų grupė | Kontaktoriai ir variklio starteriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės įtampa [V] nuolat. srovė [maks.] | 480 V |
| Ritės įtampa [V] nuolat. srovė [min.] | 24 V |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [maks.] | 480 V |
| Ritės įtampa, esant 50 / 60 Hz [min.] | 24 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 400 V |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | E198251 |
| Veikimas | PAG. KONTAKTAS |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.15 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.15 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 2.933 Liter |
| EAN/UPC | 5702423134687 |